Piłkarze Legii Warszawa wrócili do treningów

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Legia Warszawa wróciła do treningów po kilku dniach wolnego. Trener Romeo Jozak miał okazję bliżej przyjrzeć się nowemu zawodnikowi, który swego czasu reprezentował barwy rumuńskiej Steauy Bukareszt. Legioniści spotkali się po raz pierwszy od feralnego pobicia po przegranym starciu z Lechem Poznań.

– Co najważniejsze, na treningu pojawił się nowy piłkarz, czyli Sulley Muniru. To wolny zawodnik reprezentujący ostatnio Steauę Bukareszt. 24-letni Ghańczyk to środkowy pomocnik odnajdujący się przede wszystkim w destrukcji. Jest bratem Sulley’a Muntariego, który występował m.in. w Milanie czy Interze. W poprzednim sezonie Sulley wystąpił w 30 meczach Steauy, lecz kiedy zaatakował na treningu Florina Tanase, został wyrzucony z klubu – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Legioniści rozpoczęli trening z 45-minutowym opóźnieniem – Widać było, że wychodzący na nie piłkarze nie są w najlepszych nastrojach. Na ich twarzach nie było widać uśmiechu, nikt raczej nie żartował – czytamy dalej. Na zajęciach zabrakło reprezentantów kraju, a chorwacki szkoleniowiec nie mógł skorzystać również z usług Artura Jędrzejczyka.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Tymczasem przy Łazienkowskiej wprowadzono pewne zmiany, które zapewne mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa piłkarzy i pracowników klubu. Dokładniej sprawdzane są osoby wchodzące na obiekty klubowe, pojawiła się też dodatkowo ochrona – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *