Piotr Parzyszek w Charltonie

fot.  gelderlander.nl
fot. gelderlander.nl

Po wielu dniach doniesień medialnych w końcu wyjaśniła się przyszłość Piotra Parzyszka. Napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski pomyślnie przeszedł testy medyczne dzięki czemu mógł związać się kontraktem z angielskim Charltonem Athletic. Umowa polskiego zawodnika z drugoligowym klubem będzie obowiązywała przez najbliższe cztery i pół roku – informuje oficjalna strona internetowa De Graafschap.

Na temat transferu Piotra Parzyszka pisaliśmy już wielokrotnie. Bramkostrzelny zawodnik De Graafschap miał początkowo trafić do Benfiki Lizbona, jednak oba kluby nie osiągnęły porozumienia. Następnie młodzieżowego reprezentanta Polski umieszczano w angielskim West Ham United oraz francuskim FC Nantes. Ostatecznie jednak wybór padł na drużyną Charlton Athletic. Napastnik pomyślnie przeszedl testy medyczne, dzięki czemu mógł złożyć podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywał przez najbliższe cztery i pół roku. Oznacza to, że Piotr Parzyszek będzie kontynuował swoją karierę na zapleczu angielskiej Premier League. Zespół Charltonu zajmuje obecnie dopiero dwudzieste drugie miejsce w Championship i musi bronić się przed spadkiem.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii