Piotr Tomasik bliski transferu do Lecha Poznań

lech poznań
fot. lechpoznan.pl

Działacze Lecha Poznań w zimowym okienku transferowym zamierzają sprowadzić do zespołu nowego piłkarza grającego na pozycji lewego obrońcy, który będzie stanowił konkurencję dla Volodymyra Kostevycha. Na celowniku Kolejorza znalazł się Piotr Tomasik z Jagiellonii Białystok.

– Mogę potwierdzić, że działacze Kolejorza kontaktowali się z nami w sprawie transferu. Z prezesem Lecha Karolem Klimczakiem zasiadamy w radzie nadzorczej Ekstraklasy SA i często rozmawiamy – powiedział prezes Cezary Kulesza w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przedstawiciele obu klubów praktycznie doszli już do porozumienia, do finalizacji pozostało kilka szczegółów.

– Lechowi zależy na sprowadzeniu zawodnika, który mógłby walczyć na lewej stronie defensywy z Wołodymyrem Kostewyczem. 30-latek z Jagiellonii nie miał jesienią pewnego miejsca w składzie i dlatego chciał zmienić pracodawcę. W tym sezonie przez częste kontuzje rozegrał tylko dziewięć spotkań. W 33 meczach poprzedniego sezonu zaliczył 9 asysty i walnie przyczynił się do wicemistrzostwa Polski zdobytego przez Jagiellonię – czytamy dalej.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Cernych w Lechu Poznań?!

Nie tak dawno mówiło się również o możliwym transferze Fedora Cernycha. Reprezentantowi Litwy za pół roku wygasa bowiem umowa z Jagiellonią Białystok. – Kierunek poznański to w jego przypadku bzdury – przyznał prezes Kulesza dla dziennikarza Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *