Piotr Tomasik oficjalnie w Lechu Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piotr Tomasik został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Były piłkarz Jagiellonii Białystok związał się umową obowiązującą przez 3,5 roku – potwierdza oficjalna strona internetowa Kolejorza.

– To doświadczony Polak. Potrafi grać ofensywnie, a to jest dla nas niezwykle istotne. Pokazał to najlepiej w poprzednim sezonie, w którym dziewięć razy asystował przy bramkach kolegów. Chcemy takich obrońców, którzy potrafią to robić. Tego też oczekujemy od naszych defensorów. Poza bronieniem zależy nam na tym, żeby potrafili też atakować. Tomasik do tego profilu doskonale pracuje – powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski w rozmowie z dziennikarzem oficjalnej strony internetowej Lecha Poznań.

Piotr Tomasik ma za sobą udany okres gry w zespole Jagiellonii Białystok. Wcześniej grał między innymi dla Arki Gdynia oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Lewy obrońca imponuje statystykami, dlatego działacze Lecha Poznań wierzą, że nie przestanie asystować również w niebiesko-białych barwach.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Gdy się trafia do takiego klubu, jak Lech, to zawsze towarzyszą temu emocje. To klub z tradycjami. Każdy chciałby dziś być na moim miejscu i trafić do takiego klubu. Jestem bardzo zadowolony i podekscytowany tym, że podpisałem kontrakt. Już nie mogę się doczekać pierwszego treningu – podkreślił Piotr Tomasik.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *