Podolski: Chcę pomóc Polsce w awansie

fot. skysports.com
fot. skysports.com

Sporą dawkę adrenaliny będą na pewno przynosiły spotkania reprezentacji Polski i Niemiec w eliminacjach do Mistrzostw Europy we Francji. Przeciwko biało-czerwonym będzie miał więc okazję zagrać Lukas Podolski, który na łamach Super Expressu przyznał, że nie będzie cieszył się z ewentualnych bramek strzelonym Polsce. Ponadto napastnik Arsenalu Londyn zapowiedział, że chce pomóc naszemu kraju w wywalczeniu awansu.

– Fajnie, że po raz kolejny zagram w takich meczach. Mierzyłem się z Polską w młodzieżówce i strzeliłem Łukaszowi Fabiańskiemu bramkę. Grałem też przeciw Polsce w seniorach, i to trzy razy. Raz na mundialu 2006, potem na Euro 2008 i towarzysko w Gdańsku, trzy lata temu – powiedział Lukas Podolski w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu. – Nigdy nie będę się cieszył z goli strzelonych Polsce, bo w tym kraju się urodziłem i mam dla niego ogromny szacunek – dodał po chwili.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Co ciekawe, Lukas Podolski zamierza pomóc reprezentacji Polski w wywalczeniu awansu na Mistrzostwa Europy, które w 2016 roku odbędą się we Francji. – Może się zdarzyć, że Polsce do awansu będą potrzebne potknięcia rywali, Irlandii czy Szkocji. Wtedy postaram się pomóc, strzelając tym drużynom gole. Fajnie, gdyby w ten sposób udało mi się dołożyć cegiełkę do awansu Polski – powiedział napastnik Kanonierów, który chce, aby awans z grupy uzyskali biało-czerwoni oraz kadra Niemiec.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

źródło: Super Express

Transmisję NA ŻYWO w bardzo dobrej jakości ze wszystkich spotkań ligi polskiej i zagranicznych znajdziecie na stronie internetowej www.meczenazywo.com.pl. Gorąco zachęcamy do śledzenia.

Opublikowany w Bez kategorii