Podziały w szatni Legii Warszawa

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Niezbyt optymistyczne wiadomości napływają do nas prosto z Warszawy, gdzie trener Romeo Jozak przesunął Michała Kucharczyka do zespołu rezerw Legii. – W drużynie jest sporo podziałów – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

– To miała być spokojna sobota przy Łazienkowskiej. Zaplanowano na nią mecz między drużyną złożoną z podstawowych piłkarzy i zawodników nie łapiących się do pierwszego składu. Test był zamknięty dla widzów i mediów. Nie wzięli w nim udziału lekko kontuzjowani Jarosław Niezgoda i Michał Kucharczyk. Ten drugi ćwiczył indywidualnie. Zdążył opuścić obiekt Legii, po czym został jednak sprowadzony do klubu, bo trener Romeo Jozak przekazał mu, że… przesuwa go do rezerw – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Michał Kucharczyk miał nieładnie odezwać się do chorwackiego szkoleniowca, a także wynosić informacje z szatni. Decyzję opiekuna poparł Miroslav Radović, co tylko wpływa na kolejne podziały w drużynie Legii Warszawa.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Polacy trafiają na boczny tor. Zimą odeszli Maciej Dąbrowski, Jakub Czerwiński i Tomasz Jodłowiec. Klub chciał też pożegnać się z Michałem Kopczyńskim, ale ten nie zgodził się na transfer. Wiosną jeszcze nie zagrał – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *