Polacy grali w 2.Bundeslidze

Dwóch zawodników z Polski miało okazję wystąpić w piątkowych spotkaniach drugiej Bundesligi. Na placu gry mieliśmy okazję obserwować Piotra Ćwielonga w barwach VfL Bochum oraz Kacpra Przybyłko grającego dla Arminii Bielefeld. Obaj piłkarze pojawili się na boiskach wchodząc z ławki rezerwowych, a ich zespoły musiały przełknąć gorycz porażki.

Piłkarze VfL Bochum w piątkowy wieczór mieli okazję zmierzyć się na wyjeździe z zespołem Paderborn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:1, a Piotr Ćwielong pojawił się na boisku w sześćdziesiątej siódmej minucie, kiedy to zmienił Floriana Jungwirtha. Gorycz porażki musieli przełknąć również zawodnicy Arminii Bielefeld, do której wypożyczony jest Kacper Przybyłko. Drużyna Polaka przegrała 0:2 z Fortuną Dusseldorf, a młody napastnik pojawił się na placu gry w sześćdziesiątej ósmej minucie. Z uwagą będziemy śledzili poczynania innych Polaków w zagranicznych ligach. Na pewno poinformujemy Was o bramkach, czy asystach przez nich notowanych.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisję NA ŻYWO w bardzo dobrej jakości ze wszystkich spotkań ligi polskiej i zagranicznych znajdziecie na stronie internetowej www.meczenazywo.com.pl. Gorąco zachęcamy do śledzenia.