Polacy rozpoczęli zgrupowanie u trenera Brzęczka

polska
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie z nowym trenerem Jerzym Brzęczkiem. Szkoleniowiec wziął udział w oficjalnej konferencji prasowej, w trakcie której powiedział między innymi o braku powołania dla Kamila Grosickiego.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski nie będzie miał łatwego zadania, ponieważ reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu w Lidze Narodów zagra w Bolonii z kadrą Włoch, podrażnioną przez brak awansu na Mistrzostwa Świata.

Od nowa musielibyśmy budować wtedy, gdybyśmy nie awansowali na mundial. Zmiany są potrzebne, ale jakie, to już zdecyduje trener. Ważne jest przede wszystkim to, żebyśmy wrócili na zwycięską ścieżkę, bo jesteśmy w stanie to zrobić – powiedział Robert Lewandowski na konferencji prasowej.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wśród powołanych zabrakło tym razem miejsca dla Kamila Grosickiego. – Żaden z zawodników bez powołania nie został skreślony. Najwięcej rozmawiałem z Kamilem. Jako ostatni z kadrowiczów dołączył do klubu po mundialu, pojawiło się zamieszanie z jego transferem. Po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym podjąłem taką decyzję. Nie była ona spowodowana tym, że nie grał, a właśnie jego sytuacją i ewentualną zmianą klubu – podsumował trener Jerzy Brzęczek.

źródło: Przegląd Sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *