Porządki w Chelsea Londyn

fot. nigerianeye.com
fot. nigerianeye.com

Na spore porządki zapowiada się w drużynie Chelsea Londyn. Nie tak dawno informowaliśmy Was, że nowym szkoleniowcem angielskiego zespołu został Jose Mourinho. Portugalski trener postanowił więc zrobić porządek i zadecydował, którzy zawodnicy będą musieli rozstać się z „The Blues”. Na liście znalazł się choćby Paulo Ferreira, rodak szkoleniowca Chelsea.

Kilku zawodnikom z końcem czerwca wygasają kontrakty z zespołem Chelsea Londyn. Jose Mourinho, który nie tak dawno objął stanowisko pierwszego trenera postanowił rozstać się z czterema piłkarzami, którzy w jego ocenie nie będą potrzebni. To już pewne, że w barwach „The Blues” nie zobaczymy w przyszłym sezonie takich zawodników jak Paulo Ferreira, Yossi Benayoun, Florent Malouda, czy Ross Turnbull. Cała wymieniona czwórka może już szukać sobie nowych pracodawców. Wydaje się, że to koniec porządków w ekipie ze stolicy Wielkiej Brytanii. Wkrótce możemy być świadkami ciekawych transferów na Stamford Bridge.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kibiców Chelsea Londyn może szczególnie zaszokować rozstanie z Paulo Ferreirą. Reprezentant Portugalii urodzony 18 stycznia 1979 roku trafił na Stamford Bridge w 2004 roku i występował tutaj do dzisiaj. Dla zespołu „The Blues” rozegrał ponad sto czterdzieści spotkań, w których strzelił zaledwie dwie bramki. Jose Mourinho postanowił również zostać się z Yossi Benayounem. Wielokrotny reprezentant Izraela występujący na pozycji pomocnika grał dla Chelsea Londyn od 2010 roku. W międzyczasie był jednak wypożyczany do Arsenalu, czy West Ham United. Do końca czerwca zawodnikiem „The Blues” będzie Florent Malouda. Francuski pomocnik od sześciu lat był związany ze Stamford Bridge, a dla miejscowej Chelsea zdobył blisko czterdzieści goli. Ponadto szkoleniowiec zespołu postanowił rozstać się z Ross Turnbulem. Brytyjczyk był do tej pory rezerwowym bramkarzem, nie potrafił wygryźć ze składu Petra Cecha.