Poważna kontuzja Thiago!

Pep Guardiola conducts first training session at Bayern Munich - videoNie mamy niestety najlepszych wiadomości dla kibiców Bayernu Monachium. W sobotnim spotkaniu z zespołem Hoffenheim poważnej kontuzji nabawił się Thiago Alcantara. Reprezentant Hiszpanii musiał opuścić plac gry już w dwudziestej piątej minucie, a pierwsze diagnozy nie są optymistyczne.

W sobotnie popołudnie zespół Bayernu Monachium miał okazję zmierzyć się z zespołem Hoffenheim. Pojedynku nie będzie najlepiej wspominał Thiago Alcantara, który już w dwudziestej piątej minucie musiał zejść z boiska. Pierwsze diagnozy mówią o naderwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie, przez co reprezentant Hiszpanii będzie musiał pauzować przez dłuższy okres czasu. Możliwe, że nie zobaczymy go już na boisku do końca obecnego sezonu.

sportingbet-zaklady-sportowe1

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii