Premier League: Podsumowanie 19. kolejki

W niedzielny wieczór zakończyliśmy zmagania w dziewiętnastej kolejce angielskiej Premier League. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu drużyna Chelsea Londyn wykorzystała atut własnego boiska pokonując zespół FC Liverpool. Kolejne zwycięstwa odniosły również ekipy Manchesteru United, Arsenalu Londyn, czy Manchesteru City. Zachęcamy do przeczytania obszernego podsumowania!

Ogromną dawkę emocji przyniosła nam już pierwsze spotkanie dziewiętnastej kolejki angielskiej Premier League, w którym zespół West Ham United zremisował przed własną publicznością 3:3 z drużyną West Bromwich Albion. Obie ekipy wymieniały się ciosami, a wyrównanie przyjezdnym zapewnił Saido Berahino. Kapitalną partię rozegrali za to zawodnicy Hull City, którzy na swoim terenie pokonali aż 6:0 zespół Fulham! Londyńczycy są kompletnie bez formy, a stracone sześć bramek pokazuje, że stołeczny klub ma jeszcze nad czym popracować.

Wielu goli spodziewali się na pewno kibice Manchesteru City, ale podopieczni trenera Manula Pellegriniego skromnie wygrali z Crystal Palace. Jedyną bramkę w spotkaniu strzelił Edin Dzeko w sześćdziesiątej szóstej minucie. Kolejny komplet punktów zgarnęli również piłkarze Manchesteru United. Drużyna prowadzona przez trenera Davida Moyesa w spotkaniu dziewiętnastej kolejki ligi angielskiej wygrała na wyjeździe 1:0 z Norwich City. Bohaterem Czerwonych Diabłów został zdobywca jedynego gola, Danny Welbeck.

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami wygrał zespół Evertonu, który wykorzystał atut własnego boiska pokonując 2:1 ekipę Southampton. Warto wspomnieć również o kolejnym zwycięstwie Arsenalu Londyn. Podopieczni trenera Arsene Wengera w wyjazdowym starciu pokonali 1:0 Newcastle United. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Oliver Giroud w sześćdziesiątej piątej minucie.

Tymczasem w meczu na szczycie dziewiętnastej kolejki drużyna Chelsea Londyn wygrała na Stamford Bridge 2:1 z FC Liverpool. Przyjezdni prowadzili od czwartej minuty po trafieniu Martina Skrtela. Podopieczni trenera Davida Moyesa zdołali dwukrotnie odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, a sposób na Mignoleta znaleźli Eden Hazard oraz Samuel Eto’o. Na zakończenie dziewiętnastej kolejki angielskiej Premier League emocjonowaliśmy się jeszcze spotkaniem Tottenhamu Londyn ze Stoke City. Stołeczny klub w końcu odniósł przekonywujące zwycięstwo pokonując gości 3:0.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Tottenham Londyn  3-0 Stoke City

Szukacie transmisji spotkań na żywo w internecie? Już znaleźliście! Odwiedzajcie na bieżąco stronę internetową www.meczenazywo.com.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo linków do transmisji w dobrej jakości!