Premiership: Podsumowanie 32. kolejki

W poniedziałkowy wieczór zakończyliśmy zmagania w trzydziestej drugiej kolejce angielskiej Premiership. Na pozycji lidera znaleźli się nieoczekiwanie piłkarze FC Liverpool, którzy wygrali u siebie 4-0 z Tottenhamem Londyn. The Reds wykorzystali potknięcie Chelsea Londyn. Podopieczni trenera Jose Mourinho przegrali bowiem 0-1 z Crystal Palace.

Przekonywujące zwycięstwo zanotowali piłkarze Manchesteru United. Podopieczni trenera Davida Moyesa przegrywali co prawda po trafieniu Westwooda, jednak później bramki strzelały już tylko Czerwone Diabły – dwukrotnie Wayne Rooney, a po razie Juan Mata oraz Javier Hernandez. Dość nieoczekiwanie gorycz porażki musieli przełknąć zawodnicy Chelsea Londyn, którzy na wyjeździe przegrali 0-1 z Crystal Palace. Autorem samobójczego gola okazał się John Terry.

Bez dwóch zdań hitem trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premiership było starcie Arsenalu Londyn z Manchesterem City. Goście objęli prowadzenie w osiemnastej minucie po bramce Davida Silvy, jednak w drugiej połowie do wyrównania doprowadził Mathieu Flamini. Tymczasem na pozycji lidera znaleźli się zawodnicy FC Liverpoolu, którzy w niedzielne popołudnie rozgromili u siebie Tottenham Londyn aż 4-0! Bramki dla The Reds strzelali Luis Suarez, Philipe Coutinho, Jordan Henderson oraz Kaboul, który w drugiej minucie pokonał własnego bramkarza.

Sunderland 1-2 West Ham United

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.