Problemy Lecha Poznań ze skrzydłowymi!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań są wciąż w walce o mistrzostwo Polski. Okazuje się jednak, że trener Nenad Bjelica ma teraz problem ze skrzydłowymi, a wszystko przez dotykające ich kontuzje.

– Na początku sezonu niektórzy chwytali się za głowę, jak wielu piłkarzy mogących biegać przy linii bocznej boiska ma w kadrze Lech Poznań. W oknie transferowym dołączali bowiem kolejno: Deniss Rakels, Mario Šitum, Kamil Jóźwiak (wracał z wypożyczenia) czy Nicklas Bärkroth. Niewiele brakowało, a trener Nenad Bjelica miałby do wyboru na dwa miejsca dwucyfrową liczbę graczy – czytamy w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Denissa Rakelsa w Poznaniu juz nie ma, natomiast Nicklas Bartkroth nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Piłkarz kupiony za 650 tysięcy euro jest ostatnio tylko rezerwowym. Gdyby tego było mało, to kontuzjowani są Mario Situm i Maciej Makuszewski. Szkoleniowiec Lecha Poznań ustawiał na boku Mihaiła Raduta, ale i Rumun ma problem z kolanem i na 5 tygodni jest wyłączony z treningów.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Na szczęście do stuprocentowej formy wraca Darko Jevtić, który już przyzwyczaił się do biegania na skrzydle. W dwóch poprzednich starciach wchodził z ławki i w tym czasie strzelił dwa gole oraz dorzucił asystę. Na razie w łapaniu rytmu meczowego ma mu pomóc udział w sobotnim (godz. 13) sparingu z Chrobrym Głogów – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *