Problemy reprezentacji Polski w obronie

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacji Polski w październiku rozegra dwa kluczowe spotkania w eliminacjach Mistrzostw Europy. Tymczasem trener Adam Nawałka może mieć spore problemy z zestawieniem linii obrony. Kłopotów w klubie nie ma w zasadzie tylko Kamil Glik.

Środkowy obrońca Torino jest obecnie pewniakiem w składzie reprezentacji Polski. Kamil Glik prezentuje wysoką formę w barwach Torino, i to w zasadzie jedyny pozytyw linii defensywnej kadry biało-czerwonych. Pierwszy poważny problem pojawia się na prawej obronie. Miejsce w składzie stracił Łukasz Piszczek z Borussii Dortmund, a na domiar złego fatalnie w barwach 1.FC Koln prezentuje się Paweł Olkowski.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Niezbyt dobrze wygląda również sytuacja Artura Jędrzejczyka, który nie tak dawno wrócił po bardzo poważnej kontuzji. Bocznego obrońcy zabrakło na boisku w ostatnim spotkaniu FK Krasnodar przeciwko Terekowi Grozny. Na uraz narzeka z kolei Łukasz Szukała. Środkowy obrońca ma za sobą tylko jedno spotkanie w barwach Osmanlisporu. Alternatywą na środku obrony może być tym samym Michał Pazdan, chociaż pamiętajmy, że legionista również pauzował z powodu kontuzji.

źródło: przegladsportowy.pl

Opublikowany w Bez kategorii