Problemy zdrowotne w reprezentacji Polski

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Marcin Kamiński nie dotarł jeszcze na zgrupowanie reprezentacji Polski w Arłamowie. Środkowy obrońca VfB Stuttgart złapał infekcję, dlatego sztab szkoleniowy zadecydował o tym, żeby defensor pojawił się w Bieszczadach dzień później.

– Selekcjoner zdecydował, aby obrońca nie wsiadał do samolotu z Poznania z innymi kadrowiczami lecącymi na Podkarpacie z tego miasta. Chodziło o minimalizację ryzyka zarażenia innych zawodników. W środę zawodnika zbada lekarz kadry Jacek Jaroszewski i wtedy zapadnie decyzja, kiedy rozpocznie treningi. Jeśli będzie to konieczne, przejdzie kwarantannę, aby nie narażać na chorobę innych kadrowiczów – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

To jednak nie koniec problemów Biało-Czerwonych. W trakcie obozu w Arłamowie uraz Achillesa leczył Kamil Glik, który jest pod stałą opieką lekarzy. Ponadto bardzo słabe wyniki badań zmęczeniowych ma Karol Linetty, co wiąże się z ryzykiem odniesienia kontuzji. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy będzie mógł wrócić do treningów.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *