Problemy zdrowotne w reprezentacji Polski

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie niebawem przygotowania do Mistrzostw Świata w Rosji. Tymczasem kilku zawodników trenera Adama Nawałki wciąż narzeka na urazy – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Dwa lata temu w Bieszczadach trenowało 28 piłkarzy, tym razem jest ich aż 32. Selekcjoner nie jest pewny sytuacji kilku zawodników. Największy problem ma Mączyński, który ostatni mecz rozegrał 7 kwietnia przeciwko Pogoni Szczecin. Od tamtej pory boryka się z urazem więzadła pobocznego w kolanie. 30-latek od tamtej pory przyglądał się tylko drodze po mistrzostwo Polski Legii Warszawa. Leczył się, wrócił do treningów, ale na razie ćwiczył bez piłki – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

W Juracie zameldował się również Kamil Glik. Środkowy obrońca AS Monaco ma za sobą wyczerpujący sezon, w którym zagrał blisko 50 meczów. Okazuje się, że Glik ma problem ze ścięgnem Achillesa. – W poniedziałek zrobiono mu w Gdańsku dodatkowe badania. Aby nie pogłębić problemu, będzie nad morzem przechodził zabiegi oraz odpoczywał. Powinien wykurować się do zgrupowania w Arłamowie – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *