Problemy zdrowotne w Wiśle Kraków

Wisła Kraków
fot. google.com

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców Wisły Kraków. Okazuje się, że kolejni zawodnicy zmagają się z urazami i nie będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego na poniedziałkowy mecz z Lechem Poznań – czytamy w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

– Trener Joan Carrillo wciąż nie może skorzystać ze wszystkich zawodników, których ma w kadrze. W trakcie przerwy na mecze reprezentacji problemy zdrowotne pojawiły się u kolejnych trzech zawodników. Z udziału w meczu z Lechem Poznań (poniedziałek, 18.00) na pewno będzie wyłączony Kamil Wojtkowski – napisano w materiale Przeglądu Sportowego. Okazuje się, że młody pomocnik ma naderwany mięsień, co oznacza około 3-tygodniową przerwę.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

To jednak nie koniec złych wiadomości, ponieważ naderwany mięsień dwugłowy uda ma również Arkadiusz Głowacki. W tym wypadku również jest mowa o kilku tygodniach przerwy. – Najgorzej wygląda jednak sytuacja Ivana Gonzaleza. Hiszański stoper w listopadzie przeszedł operację kolana i od tego czasu nie pojawił się na boisku. W trakcie rehabilitacji, przeciążył jednak drugie, zdrowe kolano, i w tym tygodniu musiał przejść zabieg artroskopii. Do treningów wróci za około miesiąc. Biorąc pod uwagę, że pauzował wiele miesięcy, może już w tym sezonie nie zagrać. A że jego kontrakt z krakowskim klubem wygasa w czerwcu, nie ma pewności, że w ogóle jeszcze wystąpi w barwach Wisły – wymieniano dalej.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *