Przemysław Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

polska
fot. pilka24.com.pl

Przemysław Tytoń już wkrótce może występować na boiskach polskiej Ekstraklasy. Bramkarz reprezentacji Polski zamierza powalczyć o miejsce w kadrze na Mistrzostwa Świata w Rosji, dlatego poważnie zastanawia się nad zmianą klubu – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Doświadczony bramkarz nie gra obecnie w Deportivo La Coruna, dlatego stracił miejsce w reprezentacji Polski. Zamierza jednak do niej wrócić, dlatego nie można wykluczyć, że w przerwie zimowej zmieni klub. Dziennikarze Przeglądu Sportowego sugerują nawet powrót do polskiej Ekstraklasy, co byłoby niewątpliwie sporym wydarzeniem.

– W reprezentacji Polski Tytoń jest trzecim lub czwartym bramkarzem. W kadrze na mistrzostwa świata w Rosji znajdzie się trzech golkiperów. O ile pozycje Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego są niepodważalna, o tyle walka o miano tego trzeciego jest otwarta. Gracz Deportivo prowadzi ją z Łukaszem Skorupskim. Ten też we włoskiej Romie jest tylko rezerwowym. Bliżej nominacji będzie zapewne ten, kto zacznie grać – możemy przeczytać w materiale.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Przemysław Tytoń znalazł się w kręgu zainteresowań Wisły Płock oraz Zagłębia Lubin. – Padł taki pomysł, żeby spróbować sprowadzić Tytonia. Przeanalizowaliśmy jego sytuację i zastanawialiśmy się, czy byłby zainteresowany półrocznym wypożyczeniem – potwierdził prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *