Przewidywany skład Polski na mecz z Czarnogórą

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski w niedzielę rozegra ostatnie spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata. Podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się na PGE Narodowym z Czarnogórą, a my postanowiliśmy przygotować dla Was przewidywany skład Polski. Zobaczcie koniecznie już teraz!

Pewniakiem w bramce jest Wojciech Szczęsny, który w ostatnim czasie wygryzł Łukasza Fabiańskiego. Parę środkowych obrońców tradycyjnie stworzą Michał Pazdan i Kamil Glik, natomiast na prawej stronie ustawiliśmy Łukasza Piszczka. Dość długo zastanawialiśmy się nad obsadzeniem lewej flanki, ostatecznie wybór padł na Bartosza Bereszyńskiego, który z dobrej strony pokazał się w meczu z Armenią.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Za grę w środkowej strefie boiska odpowiedzialni będą Grzegorz Krychowiak i Krzysztof Mączyński. Wydaje nam się, że trener Adam Nawałki wstawi gracza Legii Warszawa w miejsce Karola Linettego. Przed nimi na dziesiątce może operować Piotr Zieliński, wspierany na skrzydłach przez Jakuba Błaszczykowskiego oraz Kamila Grosickiego. Najbardziej wysuniętym zawodnikiem reprezentacji Polski będzie tradycyjnie Robert Lewandowski.

Przewidywany skład Polski na mecz z Czarnogórą: Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński – Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński – Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *