Przygotowania Polaków do meczu z Armenią

polska
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się do dwóch spotkań eliminacji Mistrzostw Europy z Armenią i Czarnogórą. Tymczasem na wtorkowych zajęciach zabrakło Roberta Lewandowskiego, Michała Pazdana oraz Kamila Grosickiego – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Polacy nie mają zbyt wiele czasu na przygotowania. Reprezentanci kraju spotkali się w poniedziałek w Warszawie, a dzień później odbyli jednostkę treningową na stadionie Polonii przy Konwiktorskiej. Dobrą wiadomością jest na pewno fakt, że w zajęciach uczestniczył Maciej Rybus, który ostatnio był kontuzjowany i jego występ przeciwko Ormianom stał pod wielkim znakiem zapytania. Tymczasem na indywidualny trening w hotelu zostali Robert Lewandowski, Kamil Grosicki, a także Michał Pazdan.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Piłkarze Nawałki po ośmiu kolejkach w grupie E kwalifikacji mistrzostw świata prowadzą w tabeli z dorobkiem 19 punktów. O trzy wyprzedzają Czarnogórę i Danię, które zagrają ze sobą w czwartek w Podgoricy. Biało-czerwoni mogą wywalczyć bezpośredni awans na mundial w Rosji już w czwartek. Stanie się tak, jeśli wygrają z Armenią, a w Czarnogórze padnie wynik remisowy – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *