Radamel Falcao blisko transferu do Chelsea!

Radamel Falcao bliski transferu do Chelsea Londyn
fot. Adidas

W najbliższych dniach powinniśmy być świadkami oficjalnego potwierdzenia transferu Radamela Falcao z AS Monaco do Chelsea Londyn. Dziennikarz Javier Hernandez potwierdził, że napastnik reprezentacji Kolumbii jest bliski podpisania kontraktu z The Blues.

W zagranicznych mediach od dłuższego czasu spekuluje się na temat przejścia Radamela Falcao z AS Monaco do Chelsea Londyn. Napastnik reprezentacji Kolumbii poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Manchesterze United, ale trener Louis van Gaal nie zdecydował się na transfer definitywny zawodnika. Wobec tego jego usługami zainteresował się Jose Mourinho, który wierzy w powrót Kolumbijczyka do wysokiej dyspozycji strzeleckiej.

Tymczasem dziennikarz Javier Hernandez podczas transmisji meczu Copa America zdradził, że Radamel Falcao jest o krok od podpisania kontraktu z Chelsea Londyn, a jego przeprowadzka ma zostać oficjalnie ogłoszona 19 lub 20 lipca. Dodajmy, że reprezentant Kolumbii w poprzednim sezonie zagrał w 26 spotkaniach angielskiej Premier League, w których strzelił cztery bramki i tyle samo razy asystował.

źródło: 101greatsgoals.com

Opublikowany w Bez kategorii