Rafał Pietrzak i Piotr Leciejewski blisko Zagłębia Lubin

fot. pilka24.com.pl

W przerwie zimowej czekają nas spore zmiany w zespole Zagłębia Lubin. Przedstawiciele klubu są bliscy porozumienia z nowym obrońcą i bramkarzem. Niebawem powinni zostać oficjalnie przedstawieni jako nowi zawodnicy Miedziowych.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że w kręgu zainteresowań Zagłębia Lubin znalazł się Rafał Pietrzak, który w przeszłości był ważną postacią w pierwszoligowym GKS Katowice, a następnie trafił na zasadzie transferu do Wisły Kraków. Piłkarz zerwał ścięgna Achillesa, dlatego musiał pauzować, a w tym sezonie nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie Białej Gwiazdy.

– W Zagłębiu będzie miał większe szanse na grę, bo podstawowy lewy obrońca Daniel Dziwniel zerwał więzadła i w tym sezonie na boisko nie wróci. W tej chwili na tej pozycji gra Saša Balić, ale trener Mariusz Lewandowski chce mieć dla niego mocnego konkurenta – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto również dodać, że lubinianie są bliscy zakontraktowania nowego bramkarza. Umowę z klubem ma podpisać Piotr Leciejewski, który od 2011 roku jest podstawowym piłkarzem norweskiego FK Brann, gdzie zbiera pozytywne opinie.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *