Ranking FIFA: Spadek Polski

fot. PZPN
fot. PZPN

Dzisiaj opublikowano najnowszy ranking FIFA. Okazało się, że reprezentacja Polski spadła na siedemdziesiąte ósme miejsce. Oznacza to, że biało-czerwoni zanotowali spadek aż o dziewięć pozycji! Liderem niezmiennie jest kadra Hiszpanii, która wyprzedza Niemców i Argentyńczyków. Tymczasem sprawdziliśmy jakie reprezentacje wyprzedziły naszych „orłów”.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, liderem rankingu FIFA jest reprezentacja Hiszpanii. Podopieczni trenera Vincente Del Bosque wyprzedzają drugich Niemców i trzecich Argentyńczyków. Wysoko znajduje się kadra Kolumbii, która wyprzedza Portugalię, Urugwaj czy też Włochów. Na ósmym miejscu znajdziemy zespół Szwajcarii, a dopiero na dziesiątej lokacie plasują się Brazylijczycy, którzy będą gospodarzami przyszłorocznych Mistrzostw Świata.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Tymczasem reprezentacja Polski spadła na siedemdziesiąte ósme miejsce, co ciekawe, jest to najniższa pozycja zajmowana w rankingu od początku jego istnienia! Biało-czerwonych wyprzedzają takie drużyny jak Libia, Uzbekistan, Jordania, Zambia, czy Sierra Leone. Mamy nadzieję, że trener Adam Nawałka odmieni oblicze naszej kadry, która w końcu zacznie wygrywać swoje pojedynki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

RANKING FIFA Z 28 LISTOPADA 2013 ROKU:
1. Hiszpania
2. Niemcy
3. Argentyna
4. Kolumbia
5. Portugalia
6. Urugwaj
7. Włochy
8. Szwajcaria
9. Holandia
10. Brazylia
(…)
78. Polska

Nie czekaj! Odbierz bonus w wysokości 600 PLN! Zarejestruj się, graj i wygrywaj!