Real Madryt chce kupić Neymara!

Real Madryt
fot. google.com

Do dość niespodziewanych informacji dotarli dziennikarze gazety AS, którzy poinformowali o planach transferowych Realu Madryt. Okazuje się, że władze klubu z chęcią sprowadziłyby do siebie Neymara reprezentującego barwy FC Barcelony.

Transfer Neymara do Realu Madryt brzmi dość sensacyjnie, ale właśnie na taki krok zdecydował się prezydent Florentino Perez – poinformowali dziennikarze gazety AS. Działacz Królewskich zdaje sobie sprawę, że Katalończycy dysponują silną kadrą, dlatego ma zamiar ich osłabić, aby walczyć o najwyższe cele w Hiszpanii i Europie. Stołeczny klub będzie starał się poczynić kroki w celu sprowadzenia reprezentanta Brazylii, co mimo wszystko wydaje się praktycznie niemożliwe.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Co miałoby skłonić Neymara do transferu? Oczywiście pieniądze. Hiszpańskie media podają, że pomocnik reprezentacji Brazylii po transferze do Realu Madryt mógłby liczyć na roczne zarobki powyżej piętnastu milionów euro. Królewscy musieliby jednak najpierw dogadać się z FC Barceloną, co jest niewykonalne.

źródło: AS

Opublikowany w Bez kategorii