Real Madryt pobije rekord Manchesteru United

Real Madryt
fot. google.com

Przedstawiciele Realu Madryt są bardzo bliscy finalizacji rozmów w sprawie umowy na koszulki. Jak wynika z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Marca, władze Królewskich są w stanie wynegocjować nawet 140 milionów euro za sezon, co jest absolutnym rekordem.

Dziennikarzom gazety Marca udało się dowiedzieć, że już niebawem na konto klubu co roku może wpływać 140 milionów euro rocznie, a umowa z firmą Adidas miałaby obowiązywać przez kolejne dziesięć sezonów. Warunkiem jest jednak odpowiednia postawa zespołu na boiskach.  Jeżeli przedstawicielom hiszpańskiego klubu udało sie sfinalizować rozmowy, to będzie to oznaczało absolutny rekord, nawet względem Manchesteru United, który w 2014 roku porozumiał się dokładnie na 988 milionów euro.

To pokazuje, że ostatnie niezadowalające wyniki osiągane przez drużynę Realu Madryt wcale nie odstraszają przedstawicieli firmy Adidas. Światowy producent odzieży i obuwia sportowego  zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, że koszulki Cristiano Ronaldo, czy Garetha Bale’a sprzedają się bez zarzutów, co z kolei oznacza spory zarobek dla Adidasa.

źródło: Marca