Real Madryt przyspiesza plany transferowe

Real Madryt
fot. google.com

Nie tak dawno za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o bardzo prawdopodobnym nałożeniu zakazu transferowego na Real Madryt. Tymczasem działacze klubu zamierzają przyspieszyć swoje plany, dlatego już zimą powinniśmy spodziewać się w Madrycie nowych zawodników – poinformowali dziennikarze gazety Mundo Deportivo.

FIFA dotarła do nieprawidłowości przy wielu transakcjach nowych zawodników do Realu Madryt. Podobna sytuacja miała miejsce nie tak dawno z FC Barceloną, dlatego Królewscy zdają sobie sprawę, że niebawem mogą zostać ukarani zakazem transferowym. Wobec takiej sytuacji poważnie zastanawiają się nad zrealizowaniem długofalowych planów transferowych już w najbliższym okienku  – czytamy w dzienniku Mundo Deportivo.

Kto zatem mógłby trafić do Realu Madryt? Celem numer jeden jest Miralem Pjanić reprezentujący barwy AS Roma. Piłkarz włoskiego klubu swoją dobrą postawą wzbudził również zainteresowanie FC Barcelony, ale sam nie ukrywa, że jest wielkim fanem Królewskich. To jednak nie koniec, ponieważ prezydent Florentino Perez miał udać się na rozmowy z menadżerem Lucasa Limy, dzięki czemu Brazylijczyk odszedłby z Santosu już w przeciągu najbliższych miesięcy. Real Madryt zamierza sprowadzić również nowego napastnika, jednak w hiszpańskich mediach nie padło konkretne nazwisko. Warto sobie jednak przypomnieć, że skauci Hiszpanów bacznie obserwują poczynania Roberta Lewandowskiego.

źródło: Mundo Deportivo

Opublikowany w Bez kategorii