Renato Sanches w Manchesterze United?!

Manchester United
fot. google.com

Niewykluczone, że działacze Manchesteru United już niebawem pozyskają bardzo ciekawego zawodnika. Dziennikarzom gazety Daily Mail udało się dowiedzieć, że w orbicie zainteresowań Czerwonych Diabłów znalazł się Renato Sanches reprezentujący barwy Benfiki Lizbona.

Angielskim dziennikarzom udało się ustalić, że przedstawiciele Manchesteru United byli obecni na ostatnim meczu towarzyskim, w którym reprezentacja Portugalii zmierzyła się z Belgią. Głównym celem skautów było obejrzenie na żywo gry wspominanego we wstępie Renato Sanchesa. Przypomnijmy, że Czerwone Diabły już w zimowym okienku transferowym rozpoczęły negocjacje w sprawie ewentualnego transferu 18-letniego zawodnika.

W dzisiejszym wydaniu Daily Mail możemy przeczytać, że Renato Sanches wyceniany jest obecnie na sześćdziesiąt milionów funtów, to właśnie taka kwotę ma wpisaną w swoim kontakcie z Benfiką Lizbona. Portugalczycy sprzedadzą zawodnika za zdecydowanie mniej  – mówi się o 31 milionach funtów i 15 milionów bonusów. Tymczasem wspominane starcie zakończyło się zwycięstwem Portugalii wynikiem 2-1. Renato Sanches pojawił się na boisku w drugiej połowie.

źródło: Daily Mail