Robert Lewandowski na 4 lata w Bayernie Monachium!

fot. firo Sportphoto / newspix.pl
fot. firo Sportphoto / newspix.pl

Wiadomo już gdzie Robert Lewandowski będzie występował od najbliższego sezonu. Napastnik reprezentacji Polski już w styczniu ma związać się czteroletnim kontraktem z zespołem Bayernu Monachium. Bawarczycy walczyli o naszego zawodnika z Realem Madryt. Były zawodnik poznańskiego Lecha będzie mógł liczyć na zarobki rzędu jedenastu milionów euro za sezon!

Na temat transferu Roberta Lewandowskiego powstało już tysiące artykułów. O napastnika reprezentacji Polski starało się wiele klubów, jednak od początku głównym faworytem w walce o zawodnika byli przedstawiciele Bayernu Monachium. Bawarczycy do ostatniej chwili walczyli o Roberta Lewandowskiego i to im udało się zdobyć bramkostrzelnego piłkarza. Co ciekawe, Robert Lewandowski mógł zostać w Borussii Dortmund, ale miejscowi działacze znacznie ułatwili mu sprawę mówiąc, że Polak nie może najwięcej zarabiać w drużynie.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Robert Lewandowski ma związać się z Bayernem Monachium kontraktem, który będzie obowiązywał przez kolejne cztery lata. Do parafowania umowy dojdzie na początku stycznia. Napastnik reprezentacji Polski będzie zarabiał rocznie aż jedenaście milionów euro!

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii