Robert Lewandowski wraca do treningów!

robert lewandowski polska
fot. pilka24.com.pl

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas z drużyny Bayernu Monachium. Okazuje się, że Robert Lewandowski wrócił do treningów po ostatniej kontuzji mięśniowej – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

– Robert Lewandowski wykonał kilka okrążeń w południe w towarzystwie trenera od przygotowania fizycznego Petera Schlossera – możemy przeczytać na stronie internetowej gazety Bild, którą przetłumaczyli dziennikarze Przeglądu Sportowego. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się w ośrodku treningowym Bawarczyków, a jego koledzy w tym samym czasie przebywali w Szkocji, gdzie rozgrywali spotkanie Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski narzekał na ból w nodze. Sam piłkarz nie ukrywa, że musi odpocząć, bo w ostatnim czasie rozgrywał wszystkie mecze po dziewięćdziesiąt minut.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– W klubie i reprezentacji występuję co trzy dni. Żaden zawodnik nie jest w stanie grać przez cały sezon po dziewięćdziesiąt minut – miał powiedzieć Robert Lewandowski po ostatnim spotkaniu z RB Lipsk.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *