Romeo Jozak przed meczem Zagłębie – Legia

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Przed zawodnikami Legii Warszawa inauguracyjne spotkanie rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Podopieczni trenera Romeo Jozaka zmierzą się na wyjeździe z zespołem Zagłębia Lubin. Szkoleniowiec legionistów jest optymistą przed dzisiejszym widowiskiem.

– Mam już praktycznie gotowy skład, choć na razie w głowie. Pozostała mi jedna zagwozdka. Decyzja zapadnie po czwartkowy treningu, choć jestem jej już praktycznie pewien. Za nami przygotowania do rundy wiosennej, które pozwoliły na wyciągnięcie ciekawych wniosków. W Stanach Zjednoczonych mogliśmy się poczuć niczym Real Madryt na tournee. Musimy koncentrować się na futbolu, ale jako wielki klub musimy też mieć świadomość, że takie wyjazdy pomagają klubowi. Zaczęło się od spotkania, w którym trzech zawodników doznało kontuzji, ale potem było lepiej i lepiej. Sądzę, że w przeciągu miesiąca będziemy w stanie wspiąć się na poziom o nazwie „Legia, jaką chcę widzieć” – powiedział trener Romeo Jozak cytowany przez dziennikarzy serwisu internetowego legia.net.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Sztab szkoleniowy w dzisiejszym meczu z Zagłębiem Lubin nie będzie mógł skorzystać z usług kilku zawodników. – Na ten moment borykamy się jedynie z kontuzją Marko Vesovicia. Mam wielką nadzieję, że znajdzie się na ławce w meczu ze Śląskiem. To jednak nadzieja, nie obietnica. Pozostali są zdrowi i gotowi do gry. Cieszę się, że wraca nasz kapitan, Miroslav Radović. Było mi smutno, gdy odchodził Guilherme, ale „Rado” ma dziesięć razy więcej takiej energii. Nie wiem, przez jaki czas, ale Miroslav na pewno pojawi się w piątek na boisku – podsumował szkoleniowiec.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *