Sergi i Sandro odejdą z FC Barcelony

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Coraz więcej wskazuje na to, że już niebawem z zespołem FC Barcelony pożegna się dwóch utalentowanych zawodników – Sergi Samper oraz Sandro. Transferami obu piłkarzy poważnie zainteresowani są przedstawiciele angielskich klubów.

Okazuje się, że bardzo ciekawą propozycję transferu otrzymał Sergi Samper. Hiszpańskie media podają, że sprowadzeniem utalentowanego zawodnika poważnie zainteresowani są przedstawiciele Arsenalu Londyn. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kanonierzy są skłonni zapłacić za niego sześć milionów euro, a więc połowę kwoty zapisanej w kontrakcie zawodnika. Sergi Samper jest 20-letnim piłkarzem występującym na pozycji środkowego pomocnika, a w poprzednim sezonie zadebiutował w pierwszym zespole Katalończyków.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kolejnym zawodnikiem który może pożegnać się z zespołem FC Barcelony jest Sandro. Napastnikiem poważnie interesują się przedstawiciele Tottenhamu – poinformowali dziennikarze portalu internetowego goal.com. Napastnik w obecnym sezonie zagrał łącznie w dziesięciu spotkaniach hiszpańskiej Primera Division, ale nie strzelił żadnej bramki. Na koncie ma jedynie trzy trafienia w rozgrywkach Pucharu Króla.

źródło: goal.com

Opublikowany w Bez kategorii