Sergio Busquets przedłuży kontrakt z FC Barceloną

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Czy Sergio Busquets odejdzie z zespołu FC Barcelony? Niewykluczone! Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy francuskiego Le Parisien wynika, że doświadczony zawodnik znalazł się w kręgu zainteresowań przedstawicieli PSG, którzy zamierzają już niebawem sprowadzić go do siebie.

Paris Saint Germain nie będzie miało jednak łatwego zadania. Przedstawiciele FC Barcelony zdają sobie sprawę z faktu, że Sergio Busquets jest kluczową postacią swojego zespołu, dlatego już niebawem powinni złożyć 27-letniemu zawodnikowi ofertę przedłużenia kontraktu – czytamy w dzisiejszym wydaniu gazety AS. Dodajmy, że piłkarz już wcześniej był kuszony ciekawymi propozycjami transferów, ale zawsze był oddany katalońskiemu klubowi.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Podobnie powinno być również w tym wypadku. FC Barcelona zamierza już niebawem rozpocząć z piłkarzem rozmowy na temat nowego kontraktu, co nie powinno trwać długo. Katalończykom zależy na pozostaniu 27-latka na Camp Nou. Przypomnijmy, że Sergio Busquets reprezentuje barwy FC Barcelony od 2005 roku, pokonywał wszystkie szczeble, aż trafił do pierwszego zespołu. Łącznie zagrał w ponad trzystu pięćdziesięciu spotkaniach.

źródło: AS

Opublikowany w Bez kategorii