Stanisław Czerczesow nowym trenerem reprezentacji Rosji

Legia Warszawa
fot. google.com

Jeszcze nie tak dawno za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o odejściu Stanisława Czerczesowa z Legii Warszawa. Szkoleniowiec nie zdecydował się kontynuować współpracy na Łazienkowskiej, a teraz wszystko wskazuje na to, że zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Rosji – poinformowały miejscowe media.

Dziennikarzom serwisu internetowego rsport.ru udało się dowiedzieć, że Stanisław Czerczesow spotkał się z działaczami miejscowej federacji piłki nożnej, aby omówić szczegóły współpracy z pierwszą reprezentacją kraju. Oficjalnego potwierdzenia wciąż nie ma, ale sprawa jest ponoć przesądzona. Prezentacja nowego szkoleniowca kadry Rosji powinna nastąpić w przeciągu kilku najbliższych dni.

Reprezentacja Rosji fatalnie spisała się na niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy we Francji, gdzie nie wyszła z grupy. Dwie porażki i remis spowodowały, że cały sztab szkoleniowy pożegnał się z pracą. Tymczasem trenera Stanisława Czerczesowa w międzyczasie łączono z takimi klubami jak AC Milan, Zenit Sankt Petersburg oraz Red Bull Salzburg.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Misją nowego selekcjonera będzie gruntowana przebudowa reprezentacji Rosji i jej przygotowanie do mistrzostw świata, które w 2018 roku zostaną rozegrane właśnie w Moskwie, Petersburgu i innych rosyjskich miastach – czytamy na stronie internetowej pilkanozna.pl.

źródło: pilkanozna.pl