Steaua chce Macieja Wilusza z Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Maciej Wilusz jest jednym z zawodników, którym wraz z końcem czerwca wygasa umowa z Lechem Poznań. Środkowy obrońca rozmawia z władzami klubu na temat przedłużenia kontraktu, aczkolwiek w międzyczasie otrzymuje oferty gry z innych zespołów.

Do ciekawej informacji dotarł rumuński dziennikarz Emanuel Rosu, który za pośrednictwem Twittera poinformował, że Steaua jest jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem Macieja Wilusza. Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, czy sam zawodnik będzie zainteresowany przeprowadzką do Rumunii, aczkolwiek jego menadżer bez problemów może prowadzić rozmowy z przedstawicielami innych drużyn.

Przypomnijmy, że Maciej Wilusz jeszcze zimą miał odejść z Lecha Poznań. Środkowy obrońca ostatecznie został przy Bułgarskiej, a trener Nenad Bjelica zrobił z niego zawodnika z podstawowego składu. Wysoka dyspozycja 28-letniego piłkarza ma wpływ na niewielką liczbę traconych przez Kolejorza bramek. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, którą drogę wybrał sam zainteresowany.

Maciej Wilusz w obecnym sezonie wystąpił w szesnastu spotkaniach Lotto Ekstraklasy. Ponadto ma na koncie trzy mecze w Pucharze Polski i jeden występ w Superpucharze.

źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *