Sulley Munir na testach w Legii Warszawa

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Legia Warszawa może już niebawem zakontraktować nowego zawodnika. Obecnie na testach w zespole trenera Romeo Jozaka przebywa Sulley Muniru, który jest młodszym bratem Sulleya Muntariego.

– Z ostatniego klubu odszedł po starciu z kolegą, ale CV ma całkiem niezłe. Piłkarz z Ghany Sulley Muniru, który od środy trenuje z Legią. Jest młodszym bratem bardzo znanego pomocnika Sulleya Muntariego, który grał między innymi w Milanie i Interze, a obecnie – tak jak Muniru – pozostaje bez klubu. Starszy ma za sobą aż 84 mecze w kadrze Czarnych Orłów. Muniru występował tylko w juniorskich reprezentacjach tego kraju – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Sulley Muniru swego czasu reprezentował barwy rumuńskich klubów, w tym CFR Cluj, z którego za pół miliona euro trafił do Bukaresztu. – W zeszłym sezonie na 51 meczów Steaui we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 31, w tym w 24 w podstawowym składzie. To twardy zawodnik który lepiej czuje się w destrukcji niż w ofensywie. Przez cztery lata w lidze rumuńskiej strzelił tylko jednego gola, a na dodatek miał tylko trzy asysty – możemy przeczytać dalej.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto dodać, że testowany zawodnik w kwietniu zaatakował kolegę z drużyny. Florin Tanase miał nazwać go małpą, za co Sulley Munir postanowił się zrewanżować, uderzając zawodnika z tego samego zespołu.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *