Surowa kara dla Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Komisja Ligi podjęła już decyzję w sprawie kary dla Lecha Poznań za zachowanie kibiców w trakcie spotkania 37. kolejki Lotto Ekstraklasy z Legią Warszawa. Poznaniacy będą musieli zapłacić rekordową karę – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Komisja Ligi Ekstraklasy SA zajęła się wydarzeniami, do jakich doszło na niedzielnym meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa (0:2). Kolejorza zapłaci rekordowe 120 tysięcy złotych, kibice nie pojadą na żaden mecz wyjazdowy do końca roku, dodatkowo „Kocioł”, czyli trybunę szalikowców, został zamknięty na jeden mecz, a łącznie na trzy nie wejdą ci, którzy mieli na te sektory bilety podczas starcia z legionistami – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że sędzia główny musiał przerwać mecz w 76. minucie spotkania. Kibice Lecha Poznań rzucali race na murawę, a następnie sami na nią wbiegli. – W poniedziałek surowo ukarał Lecha wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, który zamknął stadion przy Bułgarskiej na pięć meczów ligowych, a także trzy starcie w europejskich pucharach – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *