Surowa kara dla Luisa Suareza!

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Niezbyt optymistyczne wiadomości napływają do nas z Barcelony. Okazuje się bowiem, że Luis Suarez został ukarany zawieszeniem na dwa mecze w Copa del Rey. Wszystko jest związane z zachowaniem zawodnika w trakcie środowego starcia z Espanyolem – podają hiszpańskie media.

W piątek odbyło się posiedzenie hiszpańskiej federacji piłki nożnej, która postanowiła zdyskwalifikować Luisa Suareza. Bramkostrzelny napastnik nie zagra tym samym w najbliższych dwóch spotkaniach Copa del Rey. Za co ta kara? Reprezentant Urugwaju po zakończeniu spotkania z Espanyolem Barcelona miał zachowywać się agresywnie, grożąc rywalom w tunelu prowadzącym do szatni.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przedstawiciele FC Barcelony nie zamierzają siedzieć z założonymi rękoma. Katalończycy chcą odwołać się od surowej kary, jednak jeśli im się to nie uda, to nie będzie Luis Suarez nie będzie mógł zagrać w rewanżowym boju, a także w spotkaniu ćwierćfinałowym, o ile FC Barcelona awansuje. Przypomnijmy jednak, że pierwsze starcie mistrzów kraju zakończyło się ich pewnym zwycięstwem 4-1.

źródło: goal.com