Szymon Pawłowski odejdzie do Cracovii?!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Coraz więcej wskazuje na to, że Szymon Pawłowski jeszcze w letnim okienku transferowym odejdzie z Lecha Poznań. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że skrzydłowy otrzymał propozycję gry w zespole Cracovii.

Szymon Pawłowski nie cieszy się wielkim zaufaniem trenera Nenada Bjelicy. Zawodnik nie spisywał się najlepiej w Kolejorzu, dlatego niewykluczone, że wkrótce pożegna się z Wielkopolską. Okazuje się, że doświadczonego piłkarza w swojej drużynie chciałby trener Michał Probierz.

– Kilka dni temu nowy szkoleniowiec Pasów wpadł na pomysł sprowadzenia byłego reprezentanta Polski, który rozgląda się za nowym pracodawcą z powodu swojej sytuacji w Poznaniu. Wciąż jest daleko od wyjściowej jedenastki, a na jego pozycję klub sprowadza kolejnych zawodników – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Cracovia w przypadku sprowadzenia Szymona Pawłowskiego, musiałaby liczyć się z wydatkiem. Skrzydłowy jest związany jeszcze 2-letnim kontraktem, dlatego Pasy musiałyby zapłacić Kolejorzowi około 150 tysięcy euro.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *