Termalica Nieciecza chce Marcina Robaka!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Marcin Robak z Lecha Poznań jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w Lotto Ekstraklasie. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że napastnik znalazł się również w kręgu zainteresowań Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

– Po konflikcie z trenerem Nenadem Bjelicą Robak nie ma w Lechu szans na grę, ale wciąż obowiązuje go kontrakt. Piłkarza trzeba więc będzie wykupić. Do niedawna wydawało się, że uczyni to Śląsk Wrocław, jednak na horyzoncie pojawiła się dla doświadczonego napastnika inna opcja. Niecieczanie kuszą 34-letniego piłkarza bardzo dobrymi warunkami kontraktu – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Przypomnijmy, że nowym trenerem popularnych Słoników został Mariusz Rumak. Były szkoleniowiec Kolejorza miałby wówczas do dyspozycji trójkę napastników Bartosz Śpiączka, Vladislavs Gutkovskis i wspominany Marcin Robak.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

34-letni zawodnik Lecha Poznań w minionym sezonie razem z Marco Paixao zostali najskuteczniejszymi zawodnikami Lotto Ekstraklasy. Robak zagrał w trzydziestu siedmiu meczach, strzelając w nich osiemnaście goli i notując cztery asysty.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *