Thiago Alcantara nie wróci do Barcelony

fot. google.com
fot. google.com

W ostatnim czasie zagraniczne media zaczęły spekulować na temat ewentualnego transferu Thiago Alcantary z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Hiszpański piłkarz włoskiego pochodzenia miałby wrócić do Katalonii, jednak on sam szybko wypowiedział się na temat prasowych doniesień i absolutnie nie wyobraża sobie obecnie przeprowadzki do Hiszpanii. Sam zainteresowany przyznał, że doskonale czuje się w Bawarii.

Przypomnijmy, że Thiago Alcantara przez spory okres swojej kariery miał okazję reprezentować barwy FC Barcelony. Hiszpański zawodnik włoskiego pochodzenia pół roku temu został jednak sprzedany do Bayernu Monachium, ponieważ bardzo chciał go mieć w swoich szeregach trener Pepe Guardiola. Bawarczycy wydali na pomocnika około dwudziestu pięciu milionów euro. Teraz Thiago Alcantara miałby wrócić do Katalonii, jednak on sam zaprzeczył prasowym doniesieniom. – Jestem w Monachium już od pół roku. Jeszcze kilka lat temu nigdy bym nie pomyślał, że mogę opuścić Barcelonę. Powinniście zapomnieć o tych wszystkich plotkach. Bardzo dobrze czuje się w Bayernie – przyznał Thiago Alcantara.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii