Thomas Rogne w Lechu Poznań. Dobry transfer!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań przygotowują się do kolejnych meczów w Lotto Ekstraklasie, natomiast do stolicy Wielkopolski dotarł już Thomas Rogne, który od stycznia będzie oficjalnie zawodnikiem Kolejorza – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Bułgarskiej.

Przypomnijmy, że Thomas Rogne już latem podpisał umowę z Lechem Poznań. Kontrakt norweskiego obrońcy wejdzie jednak w życie od 1 stycznia 2018 roku. Piłkarz rundę jesienną spędził jeszcze w szwedzkim IFK Goteborg, gdzie był jednym z wyróżniających się zawodników. Ostatecznie sezon u naszych północnych sąsiadów już się skończył, dlatego piłkarz postanowił wybrać się do Poznania.

– Pierwszy raz w Poznaniu byłem latem, gdy podpisywałem kontrakt. Nie miałem wiele czasu na zwiedzanie, bo wszystko działo się bardzo szybko. Póki co byłem tylko w centrum i miasto sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Wygląda na to, że to bardzo dobre miejsce do życia. Jestem szczęśliwy z tego, że w styczniu zostanę zawodnikiem tego klubu – powiedział Thomas Rogne w rozmowie z dziennikarzem oficjalnej strony internetowej Kolejorza.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nowy zawodnik Lecha ma pojawić się na INEA Stadionie, gdzie spotka się z trenerem Nenadem Bjelicą. Niewykluczone jest także spotkanie z nowymi kolegami z szatni.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *