Tomasz Cywka nowym piłkarzem Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Tomasz Cywka jest pierwszym zawodnikiem, który w przerwie letniej zasili szeregi Lecha Poznań. Środkowy pomocnik zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przeszedł testy medyczne i podpisał 2-letni kontrakt z klubem – poinformował użytkownik Janekx89 na Twitterze.

W polskich mediach już od dłuższego czasu spekulowało się na temat transferu Tomasza Cywki do Lecha Poznań. Pomocnikowi w czerwcu wygasa umowa z Wisłą Kraków, dlatego był do pozyskania zupełnie za darmo. Taką okazję postanowili wykorzystać włodarze Kolejorza, którzy od dłuższego czasu obserwowali poczynania piłkarza.

Tomasz Cywka pierwszym transferem Lecha Poznań

– „Oficjalnie: Cywka przeszedł testy medyczne i zostanie piłkarzem Lecha Poznań. Podpisał dwuletni kontrakt, który zawiera opcję przedłużenia o kolejny sezon, czyli do zakończenia rozgrywek 2020/21” – napisał na Twitterze Janekx89, który słynie ze sprawdzonych wiadomości transferowych dotyczących Ekstraklasy. Chwilę później doprecyzował, że pomocnik najprawdopodobniej przechodził testy w kilku częściach – możemy przeczytać w materiale opublikowanym w serwisie internetowym transfery.info.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tomasz Cywka łącznia w barwach Wisły Kraków wystąpił w 82 spotkaniach, notując w nich 5 asyst. W obecnym sezonie zagrał łącznie w 24 meczach, pełniąc nawet funkcję kapitana drużyny.

źródło: Twitter|transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *