Transfer Arajuuriego. Chce go Brondby Kopenhaga!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Wszystko wskazuje na to, że Lech Poznań już niebawem straci podstawowego obrońcę. Dziennikarzom Przeglądu Sportowego udało się bowiem dowiedzieć, że Paulus Arajuuri nie przedłuży kontraktu z klubem, a transferem jego osoby zainteresowani są między innymi działacze duńskiego Brondby Kopenhaga.

Już kilkanaście dni temu za pośrednictwem naszego serwisu internetowego informowaliśmy Was o możliwym odejściu Paulusa Arajuuriego z Lecha Poznań. Finowi wraz z końcem roku wygasa kontrakt z klubem, a sam zawodnik przyznał, że nie jest zainteresowany jego przedłużeniem. To oznacza, że lato będzie ostatnią okazją na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy na defensorze.

Tymczasem okazuje się, że transferem Paulusa Arajuuriego zainteresowani są działacze Brondby Kopenhaga. Duńczycy zamierzają sprowadzić nowego obrońcę, ponieważ na zakończenie kariery zdecydował się Daniel Agger. Innym kandydatem do transferu jest natomiast Hjortur Hermannsson – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ile Lech Poznań mógłby zarobić na reprezentancie Finlandii? W kuluarach mówi się, że poznaniaków zadowoliłaby oferta opiewająca na 300 tysięcy euro. Warto jednak dodać, że Paulus Arajuuri znajduje się również w kręgu zainteresowań angielskiego Burnley, czy szkockiego Glasgow Rangers.

źródło: Przegląd Sportowy