TRANSFER: AS Monaco chce Douglasa Costę i Alexa Teixeirę

fot. google.com
fot. google.com

Już niebawem dwa ciekawe transfery mogą przeprowadzić przedstawiciele AS Monaco, którzy zamierzają w przerwie letniej sprowadzić do swojego zespołu dwóch zawodników Szachtara Donieck – Douglasa Costę oraz Alexa Teixeirę – poinformowali dziennikarze francuskiej gazety L’Equipe.

Nie tak dawno przedstawiciele AS Monaco sprzedali Jamesa Rodrigueza, który podpisał kontrakt z Realem Madryt. W związku z tym władze klubu z Księstwa Monako muszą znaleźć nowych zawodników w jego miejsce. Z informacji dziennikarzy gazety L’Equipe wynika, że w kręgu zainteresowań AS Monaco znaleźli się Douglas Costa oraz Alex Teixeira, którzy są związani kontraktami z Szachtarem Donieck. Francuzi liczą, że obu piłkarzy uda się kupić za sześćdziesiąt pięć milionów euro. Obaj są zainteresowani transferem, ponieważ nie czują się bezpieczni na Ukrainie, gdzie trwają działania wojenne.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

źródło: L’Equipe|własne

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii