Transfer Douglasa Costy do Bayernu Monachium

bayern_monachium
fot. Bayern Monachium

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami działacze Bayernu Monachium są bliscy finalizacji transferu nowego zawodnika. Na stronie internetowej gazety Bild możemy przeczytać, że we wtorek do stolicy Bawarii przyleci Douglas Costa reprezentujący ostatnio barwy Szachtaru Donieck.

Już kilka dni temu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o planach transferowych Bayernu Monachium. Głównym celem trenera Pepa Guardioli było sprowadzenie nowego skrzydłowego, który podniesie poziom rywalizacji w zespole. Prośby hiszpańskiego szkoleniowca zostały wysłuchane, a we wtorek do Monachium ma przylecieć Douglas Costa grający ostatnio w drużynie Szachtaru Donieck.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Bild wynika, że Douglas Costa przejdzie we wtorek testy medyczne, a po otrzymaniu pozytywnych wyników podpisze kontrakt z klubem. W kuluarach mówi się, że Bayern Monachium za transfer Brazylijczyka zapłaci 30 milionów euro. Dodajmy, że Douglas Costa w minionym sezonie zagrał w dwudziestu spotkaniach ligi ukraińskiej, w których strzelił cztery bramki oraz sześciokrotnie asystował.

źródło: Bild

Opublikowany w Bez kategorii