Transfer Frankowskiego. Chce go Caen!

typy bukmacherskie na dzisiaj
fot. flickr.com

Przemysław Frankowski może niebawem odejść z zespołu Jagiellonii Białystok. Młodzieżowy reprezentant Polski po kilku udanych występach znalazł się bowiem w kręgu zainteresowań przedstawicieli francuskiego Caen. Obecnie trwaja negocjacje pomiędzy klubami – informują dziennikarze z Francji.

– Media nad Loarą i Sekwaną informowały o możliwej przeprowadzce Frankowskiego do Francji już na początku lata. Jak się okazało, temat jest poważny i niewykluczone, że rozmowy Caen z Jagiellonią zakończą się sukcesem – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Dyrektor sportowy Caen w rozmowie z dziennikarzem portalu internetowego liberation.fr zdradził, że obecnie prowadzi negocjacje z działaczami Jagiellonii Białystok. Tym samym do zmiany klubu mogłoby dojść jeszcze w letnim okienku transferowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przemysław Frankowski reprezentuje barwy białostockiego klubu od lata 2014 roku. W minionym sezonie wystąpił łącznie w trzydziestu sześciu spotkaniach, w których strzelił osiem goli, a także zanotował pięć asyst. Dodajmy, że 22-letni pomocnik w aktualnej rundzie nie zagrał jeszcze ani razu.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *