Transfer Jarosława Jacha do Zenitu Sankt Petersburg?!

typy bukmacherskie na dzisiaj
fot. flickr.com

Coraz więcej wskazuje na to, że Jarosław Jach odejdzie dzisiaj z zespołu Zagłębia Lubin. Środkowy obrońca znalazł się bowiem na celowniku Zenitu Sankt Petersburg, choć do końca o zawodnika będą walczyli również działacze Lazio Rzym. Zapowiada się ciekawy dzień!

– W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że zainteresowane pozyskaniem obrońcy Zagłębia Lubin jest Lazio. Dla rzymian Polak jest alternatywą dla transferu Gabriela Paletty z Milanu. Sprawa jest poważna, ale wszystko wskazuje na to, że na ten moment 23-latek jest bliżej innego klubu – możemy przeczytać w serwisie internetowym transfery.info.

Tymczasem z nieoficjalnych informacji wynika, że w Lubinie przebywają obecnie włodarze Zenitu Sankt Petersburg, którzy negocjują warunki transferu piłkarza do swojego klubu. Miedziowi początkowo liczyli na porozumienie z Lazio Rzym, jednak nie mogą czekać w nieskończoność, ponieważ dzisiaj jest ostatni dzień okienka transferowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Jeśli chodzi o Zenit, Rosjanie są bardzo aktywni w tym okienku transferowym. Roberto Mancini, który całkiem niedawno przeniósł się do Petersburga, wydał już blisko 80 milionów euro na wzmocnienia – możemy przeczytać dalej. Czy ostatnim wzmocnieniem będzie Jarosław Jach z Zagłębia Lubin? Przekonamy się już dziś!

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *