Transfer Kamila Glika. Chce go Spartak Moskwa!

kamil_glik
fot. pilka24.com.pl

Już od dłuższego czasu w zagranicznych mediach możemy przeczytać o ewentualnym transferze Kamila Glika. Środkowy obrońca reprezentujący barwy włoskiego Torino nie może narzekać na brak zainteresowania, a jego poczynaniom bacznie przyglądają się działacze Spartaka Moskwa – poinformowali dziennikarze rosyjskiej gazety Sport Express.

Kamil Glik jest bez dwóch zdań kluczową postacią w zespole Torino. Kapitan włoskiej drużyny dzięki dobrej dyspozycji nie może narzekać na brak ofert, a jeszcze nie tak dawno spekulowano na temat jego ewentualnego transferu do Galatasaray Stambuł. Środkowy obrońca zdecydował się jednak zostać w Torino, z którym podpisał nowy kontrakt obowiązujący do czerwca 2020 roku. To jednak nie odstrasza potencjalnych kupców – poinformowali dziennikarze rosyjskiego Sport Express.

Rosjanie twierdzą, że Kamil Glik otrzymał atrakcyjną ofertę transferu do Spartaka Moskwa. Przedstawiciele stołecznego klubu są skłonni zapłacić za reprezentanta Polski nawet jedenaście milionów euro. Nie wiadomo jednak, czy defensor będzie zainteresowany grą w lidze rosyjskiej. Dodajmy, że 27-letni zawodnik w obecnym sezonie wystąpił w dwudziestu spotkaniach włoskiej Serie A, w których zanotował dwie asysty. Wcześniej miał okazję grać dla Palermo, Bari, czy Piasta Gliwice.

źródło: Sport Express