Transfer Kamila Grosickiego. Chcą go Turcy!

Kamil Grosicki
fot. pilka24.com.pl

Czy będziemy świadkami transferu Kamila Grosickiego już w przerwie zimowej? Nie można tego absolutnie wykluczyć, ponieważ z nieoficjalnych informacji dziennikarzy z Turcji wynika, że skrzydłowy reprezentacji Polski znalazł się w kręgu zainteresowań działaczy Antalyasporu oraz Trabzonsporu.

Kamil Grosicki jest w ostatnim czasie kluczową postacią w reprezentacji Polski, a oprócz tego odgrywa ważną rolę w zespole Stade Rennes. Dobra dyspozycja skrzydłowego została dostrzeżona przez przedstawicieli zagranicznych klubów, którzy z chęcią widzieliby Polaka u siebie. Tymczasem z nieoficjalnych informacji tureckich mediów wynika, że Kamil Grosicki znalazł się w orbicie zainteresowań Trabzonsporu i Antalyasporu. Działacze obu klubów szukają szybkich piłkarzy, a bez dwóch zdań właśnie takim jest wspominany 29-latek.

Kamil Grosicki jest doskonale znany w Turcji, ponieważ swego czasu reprezentował barwy Sivassporu. Obecnie nie wydaje się jednak, żeby reprezentant Polski był zainteresowany przenosinami do Turcji, tym bardziej, że w odwodzie są ponoć propozycje gry w angielskiej Premier League. Przypomnijmy, że 29-latek latem był o krok od podpisania kontraktu z Burnley.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kamil Grosicki w obecnym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach francuskiej Ligue 1, w których strzelił trzy gole oraz zanotował dwie asysty. Ponadto ma na koncie jeden występ w rozgrywkach Pucharu Francji.

źródło: transfery.info