Transfer Krychowiaka. Chce go Galatasaray!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak jest jednym z zawodników, którzy latem zmienią klub. Środkowy pomocnik nie ma już szans na grę w zespole Paris Saint Germain, dlatego wspólnie ze swoim menadżerem szukają już nowego pracodawcy. Niewykluczona jest przeprowadzka do Turcji.

Trener Unai Emery w rozmowie z zagranicznymi dziennikarzami przyznał, że Grzegorz Krychowiak nie będzie grał w jego zespole, dlatego reprezentant Polski może sobie śmiało poszukać nowego pracodawcy. Jeszce nie tak dawno wymieniano kilka klubów, które są zainteresowane transferem Polaka. Wśród nich były między innymi Inter Mediolan, AC Milan, Valencia, czy Atletico Madryt. Tymczasem tureckie media poinformowały, że Grzegorz Krychowiak otrzymał również propozycję gry w Galatasaray Stambuł.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Wiadomo, że Turków nie będzie stać na przeprowadzenie transferu definitywnego Krychowiaka, jednak zamierzają się oni postarać o jego wypożyczenie.  W takim układzie PSG musiałoby przez cały sezon partycypować w pensji pomocnika, który zarabia pięć milionów euro rocznie. „Galata” nie jest w stanie płacić mu tak dużych pieniędzy – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *